Derila Polštáře z paměťové pěny Česká republika

Objednat

Pokud se cítíte unavení a máte problémy se spánkem, první radou od specialisty na spánek je zkontrolovat atmosféru ve vaší ložnici a aktualizovat povlečení. Vyberte si například polštář s paměťovou pěnou. Prozradíme vám, jak jsou takové polštáře účinné a jaké parametry je třeba zohlednit při jejich výběru.

Co je paměťová pěna?

Paměťová pěna se do každodenního života dostala z kosmického průmyslu, kde se používala k čalounění sedadel astronautů a poskytovala jim pohodlí při startu kosmické lodi. Tento materiál s efektem „tvarové paměti“ byl skutečným objevem, protože na rozdíl od jiných materiálů se pod vlivem kosmického přetížení nevrátil do původního tvaru. To zajistilo pohodlí pro astronauty. Od poloviny 80. let 20. století se paměťová pěna prodává jako výplň polštářů, která podporuje ideální polohu krku, uvolnění svalů a pohodlný spánek.

Pomalá obnova tvaru – vlastnost paměťové pěny

Například běžný bambusový polštář se po stlačení okamžitě vrátí do předchozího tvaru. Polštář z paměťové pěny udrží váš otisk ruky několik sekund, než pomalu získá svůj tvar. Tomu se říká paměťový efekt. Materiál s paměťovým efektem rozkládá tlak bodově: v oblastech vysokého tlaku a teploty změkne. Originální polštář si můžete objednat pouze na oficiálních stránkách.

Zde je to, co říkají lékaři:

„Během odpočinku poskytuje přípravek dodatečnou oporu pro hlavu a krk. Polštáře s paměťovou pěnou pomáhají prodloužit dobu hluboké fáze spánku. Snižují potřebu častého převracení, zlepšují krevní oběh, což má následně vliv na celkovou dobrou- po probuzení. Ortopedické polštáře s paměťovou pěnou mají preventivní vlastnosti a mohou snížit riziko vzniku závažných problémů, jako je osteochondróza.“

Jak vypadá výplň polštáře z paměťové pěny?

Materiálem použitým v takových polštářích je polyuretanová pěna, zpracovaná s přídavkem uhlíků pomocí speciální technologie. Vizuálně toto flexibilní plnivo připomíná houbu, která má rovněž porézní strukturu s malými buňkami. Měkká a obepínající paměťová pěna se rychle přizpůsobí konturám vaší hlavy a teplotě vašeho těla. Po použití se polštář vrátí do původního tvaru. To je přesně ten případ, kdy se můžete spolehnout na dobrý produkt.

Vleže na polštáři z tohoto materiálu ucítíte, že pod hlavou a krkem není příliš elastický. Navíc se jemně přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Na takovém polštáři není žádný pocit odporu; existuje pouze spolehlivá podpora. Spánek na takovém polštáři je přirovnáván k pocitu beztíže. Otočením na druhou stranu se polštář z nové strany okamžitě přizpůsobí vašim parametrům. To má blahodárný vliv na stav páteře: svaly se uvolňují, krevní oběh se stabilizuje, mozek dostává dostatek kyslíku. Čas potřebný k usnutí se snižuje, protože tělo rychleji obnovuje sílu. Dlouhodobá záruka klade důraz na spolehlivost a stabilitu produktu. Tento polštář vám pomůže zdravě spát a zbavit se bolesti krku. Mnoho lidí mluví o vynikajících vlastnostech tohoto polštáře.

Navzdory širokému výběru podobných produktů na trhu může být výběr správného modelu ortopedického polštáře poněkud obtížný. V této recenzi se podíváme na jednoho z lídrů posledních měsíců – ortopedické polštáře proti chrápání Derila. Zanalyzovali jsme spoustu dat včetně recenzí, charakteristik a názorů odborníků a představíme vám podrobný přehled hlavních výhod a nevýhod tohoto modelu. Jedinečný model, který rozhodně pomůže zlepšit váš spánek.

Ergonomický polštář, standardní rozměr 60 x 35 x 15 cm, vyrobený z polyesteru a paměťové pěny. Jeho pohodlný motýlkový tvar vám umožní vybrat si svou oblíbenou polohu na spaní – na boku, na břiše nebo na zádech. Jedinečný prodyšný zátěr s chladivým efektem zajišťuje maximální pohodlí při spánku. Tento model je oblíbený díky své schopnosti udržet dokonale rovnoměrný anatomický tvar hlavy, páteře a krku. Je třeba poznamenat, že použití této technologie vám pomáhá rychle usnout, pomáhá uvolnit tělo a ráno vám dává pocit svěžesti. Tato technologie je také patentovaná a na trhu jedinečná.

Ve srovnání se svými konkurenty nabízí polštář z paměťové pěny Derila několik výhod. Kupující poznamenávají, že tento model jim pomohl zbavit se chrápání, bolesti hlavy a pocitu stagnace po spánku. To je skvělé řešení pro ty, kteří dávají přednost spánku na boku nebo na břiše, trpí nespavostí nebo se v noci často budí. Díky praktickému tvaru, nízké hmotnosti a rozměrům je vhodný pro cestování, lety, jízdy autem nebo pro volný čas. Hypoalergenní materiály použité v polštáři nezpůsobují alergické reakce a jsou chráněny před roztoči a bakteriemi. Tento polštář plně vyhovuje prospěšným vlastnostem deklarovaným výrobcem. Doporučujeme zvážit objednání tohoto polštáře pro zhodnocení jeho účinnosti.

Pomocí tohoto inovativního polštáře můžete snížit zátěž krční páteře a zlepšit krevní oběh po celou dobu spánku. Žádné napětí, ztuhlost, bolesti zad nebo ramen, náhlá probuzení nebo chronická únava.

Výhody ortopedického polštáře Derila:

  1. PAMĚŤOVÝ EFEKT – Polštář z paměťové pěny Derila se snadno přizpůsobí jedinečným vlastnostem vaší anatomie.
  2. VYSOKÁ KVALITA – Polštář vyrobený z vysoce kvalitního polyesteru a prémiové pěny neabsorbuje pachy ani pot.
  3. OPTIMÁLNÍ POLOHA SPÁNKU – Motýlí design vám umožňuje vybrat si nejpohodlnější polohu pro spaní, bez ohledu na vaše preference.
  4. ROVNOMĚRNÁ PODPORA KRKU A ZÁD – Tvůrcům tohoto modelu se podařilo dosáhnout optimální výšky polštáře, poskytující ideální oporu pro krk a hlavu.
  5. VLASTNOSTI PROTI CHRÁPÁNÍ – Pokud vás nebo vaše blízké trápí chrápání, Derila poskytuje účinné řešení. Je to opravdu účinné!
  6. REDUKCE BOLESTI – Všestranný a účinný model vhodný pro zmírnění bolestí šíje, zad, ramen a hrudní páteře.

Nejlepší ceny polštářů Derila najdete pouze na oficiálních stránkách v České republice. Objednejte si originální produkt se slevou až -70 % kliknutím na odkaz níže.

Objednat

Copyright © 2023-2024