Keto Slim Česká republika – Tablety na hubnutí

Objednat

Keto Slim jsou Tablety na hubnutí, které působí jemně na tělo a stimulují ho, aby se zbavil tuku. Hlavním účinkem je urychlení metabolických procesů odpovědných za zpracování spotřebovaných kalorií.

Princip fungování tablet Keto Slim je založen na ketogenní dietě, která umožňuje konzumovat nejen sacharidy, ale i tuky ve velkém množství. S použitím KetoSlim se přebytečná kila spalují rovnoměrně v celém těle.

Výhody Keto Slim:

 1. Účinně spaluje i staré tukové zásoby.
 2. Odbourává balast kolem vnitřních orgánů a zlepšuje jejich funkci.
 3. Umožňuje zhubnout 10-15 kilogramů za měsíc.
 4. Představuje vědecký průlom v oblasti výživy.
 5. Nevyžaduje další omezení ve stravě.
 6. Pozitivně ovlivňuje srdce a cévy.
 7. Pomáhá ženám s pomalým metabolismem.
 8. Ničí cholesterolové plaky.
 9. Snižuje hladinu cukru v krvi.
 10. Obnovuje hormonální rovnováhu.
 11. Zvyšuje sebevědomí a spokojenost se svým tělem.
 12. Bojuje proti celulitidě a kožní ptóze.
 13. Pozitivně ovlivňuje stav vlasů a nehtů.
 14. Zrychluje krevní oběh v problémových partiích.
 15. Poskytuje účinný detox.
 16. Má rozumnou cenu.
 17. Reguluje rovnováhu voda-sůl.
 18. Podporuje rychlé nasycení, pomáhá vyhnout se touze jíst sladká, tučná nebo kořeněná jídla.
 19. Čistí střeva od hnilobných zbytků a zlepšuje jeho peristaltiku.
 20. Pozitivně ovlivňuje funkce jater a slinivky břišní.

Aktivní složky Keto Slim

LISTY ZELENÉHO ČAJU

Úžasně populární a snadno dostupný v téměř každém supermarketu nebo obchodě se zdravou výživou po celém světě, lístky zeleného čaje jsou přírodním nápojem s minimem sacharidů (méně než jeden gram na šálek). Čaj je navíc bez kalorií a obohacený o prospěšné antioxidanty. Zelený čaj pomáhá odstraňovat odpad a toxiny z těla, normalizuje metabolismus, což má příznivý vliv na proces hubnutí. Mezi jeho účinky patří také zlepšení činnosti trávicího systému, což podporuje plynulé a zdravé hubnutí.

HOŘČÍK

Hořčík, čtvrtý nejhojnější minerál v těle, je nezbytný pro několik důležitých funkcí, včetně udržení normální funkce svalů a nervů, posílení imunitního systému, regulace srdeční frekvence a budování silných kostí. Hořčík, který se účastní více než 300 biochemických reakcí, je také klíčovým prvkem pro tvorbu a využití ATP, základní jednotky energie v buňkách těla. Při zahájení nízkosacharidové nebo ketogenní diety jsou možné příznaky keto chřipky a nadměrná ztráta hořčíku může být jedním z důvodů. Vysoký obsah hořčíku v každé tabletě Keto Slim pomůže předejít prvním příznakům keto chřipky a zlepší váš psycho-emocionální stav.

ZELENÁ KÁVOVÁ ZRNKA

Zelená kávová zrna obsahují více kofeinu ve srovnání s praženými. Tato látka stimuluje fyzickou a duševní aktivitu a má také tonizující účinek. Díky tříslovinám slouží zelená káva jako výborná prevence proti infekcím, bojuje s patogenními mikroorganismy, normalizuje činnost trávicího traktu a podporuje rychlé hojení ran. Kyselina chlorogenová, která se nachází pouze v zelených zrnech, je zachována, protože se při pražení ničí. Aminokyseliny podporují normální vývoj těla a urychlují vylučování toxinů. Zelená káva je také přirozeným zdrojem vlákniny, lipidů a niacinu.

AVOKÁDO

Přestože se dříve předpokládalo, že vysoká hladina tuku v avokádu je pro srdce špatná, nyní víme, že obsahují speciální druh tuku, který má pozitivní vliv na zdraví srdce. Výzkumy ukazují, že diety s vysokým obsahem mononenasycených tuků, jako jsou ty, které se nacházejí v avokádu, a nízkým obsahem cukru zabraňují ateroskleróze, kornatění tepen, které brání normálnímu průtoku krve do srdce. Avokádo je obohaceno o kyselinu olejovou, což je forma mononenasyceného tuku spojená s prevencí rakoviny. Kyselina olejová je odolná vůči vysokým teplotám, díky čemuž je avokádový olej ideálním produktem pro vaření. Podle studie z roku 2013 avokádo reguluje hormony odpovědné za metabolický syndrom. Výzkum také ukazuje, že lidé, kteří jedí avokádo, mají tendenci mít lepší zdraví, s nižší hmotností, štíhlejšími pasy a nižší hladinou cholesterolu. Závěrem lze říci, že výzkumy ukazují, že konzumace avokáda je spojena s o 50 % nižším rizikem rozvoje metabolického syndromu. Avokádo má vysoký obsah zdravých tuků a vlákniny, které vám pomohou udržet si pocit sytosti déle, přičemž obsahují minimum sacharidů a neukládají se jako tuk.

Způsob aplikace

Pro dosažení požadovaného výsledku užívejte 1 kapsli Keto Slim denně s dostatečným množstvím vody. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte užívání tohoto doplňku stravy s pokyny pro omezení sacharidů vaší ketogenní diety. Zůstaňte aktivní během dne a sledujte svůj spánek. Nepřekračujte maximální denní dávku. Rozumět. Je tento produkt pro vás vhodný – užívejte ho alespoň 4 týdny.

Zjistěte aktuální cenu Keto Slim Česká republika ještě dnes! Objednejte si originální produkt s doručením na oficiálních stránkách (odkaz v popisu).

Objednat

Copyright © 2023-2024