Motion Energy Česká republika – gel na bolesti kloubů a svalů

Objednat

S věkem dochází v lidském těle ke změnám a výjimkou není ani pohybový aparát, který prochází změnami již v raném stádiu. Bolesti kloubů a oslabené kosti jsou pro mnohé přirozeným a nevyhnutelným důsledkem stárnutí. V moderní společnosti se mnoho lidí potýká s tímto problémem i v relativně mladém věku – ve věku 35-40 let. Přítomnost bolesti v kloubech je navíc doprovázena omezenou pohyblivostí, křupáním při pohybu a otokem v oblasti kloubu. To vám umožní vyrovnat se s existujícími problémy mnohem rychleji.

Produkt Motion Energy zabraňuje degeneraci pohybového aparátu a nastartuje proces regenerace. Tento krém je jedinečný ve svém působení ve srovnání s podobnými produkty, což vám umožní zbavit se bolesti, zánětu a obnovit normální krevní oběh za pouhý měsíc.

Motion Energy gel má následující účinky:

 • Rychle zmírňuje bolest a snižuje zánět, což usnadňuje pohyb a snižuje nepohodlí;
 • Zlepšuje elasticitu vazivového aparátu, zvyšuje bezpečnost pohybů a snižuje riziko zranění;
 • Obnovuje funkci kloubů, zajišťuje normální pohyblivost a zvyšuje výkonnost;
 • Urychluje proces hojení po úrazech, předchází komplikacím;
 • Zmírňuje ranní ztuhlost;
 • v počátečních fázích zabraňuje rozvoji artritidy, zlepšuje stav kloubů a předchází nepříjemným příznakům;
 • Chrání před zraněním při intenzivní fyzické aktivitě, snižuje riziko poškození vazů a kloubů.

Bolest kloubů a svalů je způsobena skutečností, že kloubní chrupavka se skládá především z vody. Dokud je chrupavka hydratovaná, vydrží značné zatížení. Snížení procenta vlhkosti však činí chrupavku křehkou a méně elastickou. Intraartikulární tekutina hraje důležitou roli ve zdraví kloubů, která zvlhčuje a chrání povrch chrupavky. S věkem jeho produkce klesá, což přispívá k rozvoji artrózy. Nikdo neudělal pro vaše klouby více dobrého. Originální řešení pro vaše zdraví.

Jaké faktory mohou přispět k rozvoji tohoto onemocnění:

V první řadě hraje klíčovou roli věk. V průběhu času začnou buňky chrupavky odpovědné za její obnovu (chondrocyty) fungovat méně efektivně, přičemž převažují destrukční procesy.

Rizikovými faktory jsou i předchozí úrazy a fyzická aktivita. Klouby, které byly vystaveny dlouhodobé fyzické aktivitě nebo traumatu, jsou náchylnější k tomuto onemocnění.

Riziko zvyšuje i sedavý způsob života. Pravidelné pohyby jsou nezbytné pro normální metabolismus v kloubu. Pohyb stimuluje tvorbu nitrokloubní tekutiny a podporuje lepší doplňování živin do chrupavky.

Nadměrná hmotnost může zvýšit stres na nosné klouby. Nadměrný tuk může také ztížit přístup živin ke kloubu a chrupavce. Pokud například vážíte 120 kg, každý krok zatěžuje klouby nohou 400 kg, což urychluje opotřebení chrupavky. Naučte se ovládat své zdraví a navždy zapomeňte na problémy.

Medicína dnes nemá metody, jak chrupavku úplně obnovit, ale existuje mnoho způsobů a prostředků, které dokážou oddálit vznik kloubních potíží, stabilizovat stav a zpomalit progresi onemocnění. Proto se doporučuje pečovat o zdraví kloubů a předcházet artróze již od útlého věku, ještě dříve, než se projeví příznaky onemocnění. Jedná se o první prostředek s prokázaným příznivým účinkem. Využijte nové příležitosti, abyste měli zaručený pozitivní efekt. Komplex bylinných složek je zcela přírodní a dává vám více možností pro vaše zdraví. Přípravek nejen odstraňuje bolest, ale také pomáhá zlepšit pohyblivost kloubů. Existuje šance, že použití tohoto komplexu bude pro vás užitečné. Pohybujte se rychle a získejte jistotu v každém kroku. Produkt je vhodný jak pro profesionální sportovce, tak pro lidi vedoucí aktivní životní styl. Získejte vynikající výsledky, když si objednáte toto jedinečné složení ještě dnes.

Motion Energy Česká republika je unikátní formule, která je přírodním chondroprotektorem a pomáhá bojovat s hlavní příčinou příznaků. Každodenní používání tohoto přírodního prostředku poskytuje rychlou úlevu od bolesti a regenerační účinek. Tajemství úspěchu této masti spočívá v jedinečném složení složek.

Ingredience:

Eukalyptový esenciální olej:

 • Má antiseptický, antibakteriální, antivirový, protizánětlivý, analgetický, spazmolytický, diuretický, expektorans, antipyretický, diaforetický, hojivý na rány, antirevmatický, antiparazitický účinek.
 • Vykazuje silný baktericidní účinek.
 • Uvolňuje svalové napětí po fyzické aktivitě.
 • Účinně odstraňuje otoky a bolesti kloubů v důsledku artritidy.

Esenciální olej z rozmarýnu:

 • Široce používán v aromaterapii a masážích.
 • Má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají zmírnit bolesti kloubů.
 • Při použití při masáži s gelem Motion Energy podporuje průtok krve do postižené oblasti a urychluje proces opravy poškozené tkáně.

Extrakt ze zázvoru:

 • Obsahuje biologicky aktivní sloučeniny, včetně gingerolů, které mají protizánětlivé vlastnosti.
 • Pomáhá snižovat zánět kloubů a svalů, což může být užitečné při zmírnění bolesti spojené s artritidou.

Skořicový esenciální olej:

 • Stimuluje imunitu.
 • Odstraňuje synkopy, vasodepresorické stavy a vegetativně-vaskulární poruchy.
 • Zmírňuje následky podchlazení a omrzlin.
 • Stimuluje krevní oběh, metabolismus a tvorbu synoviální tekutiny.

Chci si koupit Motion Energy – jak na to?

Bohužel krém zatím není k dostání v lékárnách, ale již se prodává online. Gel Motion Energy doporučujeme objednávat pouze na oficiálních stránkách, kde je uvedena aktuální cena a podrobné informace o produktu. V popisu ponecháme odkaz na stránky prodejce v ČR.

Objednat

Copyright © 2023-2024