TRICHOMIST FORTE Česká republika – sprej na růst vlasů

Objednat

Každá dívka sní o krásných a zdravých vlasech a k dosažení tohoto cíle je nutné věnovat péči o ně zvláštní pozornost. Jedním z účinných způsobů, jak zlepšit růst vlasů a posílit je, je použití spreje.

Hlavním principem působení spreje na stimulaci růstu vlasů TRICHOMIST FORTE je aktivace vlasových folikulů a podpora zrychleného růstu vlasů. Obsahuje vitamínový komplex, který pomáhá posilovat vlasy a dodává jim přirozený lesk.

Každý přípravek pro stimulaci růstu vlasů obsahuje bohatý komplex vitamínů a minerálů, dále rostlinné extrakty, přírodní oleje a další složky, které zlepšují prokrvení pokožky hlavy a výživu kořínků. To umožňuje lakům na vlasy nejen urychlit růst vlasů, ale také pomoci zlepšit celkové zdraví vlasů.

TRICHOMIST FORTE zastupuje známá značka, která nabízí i další vlasovou péči. Lak na vlasy této značky je vyráběn ve speciální řadě zaměřené na zastavení vypadávání vlasů a stimulaci jejich růstu.

Ingredience

Sprej je dostupný v malých lahvičkách o objemu 25 ml. Kromě účinné látky obsažené v kompozici (minoxidil) se skládá z:

OSMOTICKÁ VODA.
ETANOL.
ISOPROPANOL.
D-PANTHENOL.
EXTRAKT Z ROZMARÝNU.
EXTRAKT HAMAMELIS.
EXTRAKT ALOE.
PARFÉM.

Účinek použití produktu je patrný již po několika procedurách. Vlasy přestanou vypadávat díky zlepšené výživě folikulů a aktivují se spící vlasové folikuly, které dodávají kadeřím znatelnou sílu a zdraví.

Sprej TRICHOMIST FORTE posiluje vlasové kořínky, zvyšuje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce a působí proti alopecii u mužů i žen. Použití produktu vede k vzhledu nových vlasů v oblastech aplikace, počínaje malým chmýřím. Oficiálně znatelné výsledky se očekávají asi po 4 měsících pravidelného používání, ačkoli někteří pacienti zaznamenají zlepšení již za 30-40 dní. Přírodní komplex nejen odstraňuje problémy s lupy, ale také posiluje folikuly a zabraňuje vypadávání vlasů.

Návod k použití:

  1. Začněte s čistou hlavou, osušte si vlasy a rozčešte je.
  2. Nastříkejte si vlasy dvakrát denně.
  3. Aplikujte nejprve na pokožku hlavy, poté na vlasy. Pro větší pohodlí můžete vlasy rozdělit na prameny.
  4. Po aplikaci proveďte lehkou masáž pokožky hlavy, aby aktivní složky rychle pronikly ke kořínkům vlasů a podpořily jejich obnovu a růst.

Sprej se doporučuje používat v kúře cca 60 dní, v případě potřeby lze prodloužit na 90-120 dní.

Příčiny vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je přirozený proces a není třeba propadat panice, pokud při česání zaznamenáte mírné vypadávání vlasů. Pokud se však objeví výrazná plešatost, je nutné okamžitě zahájit léčbu alopecie, což vyžaduje identifikaci faktorů způsobujících vypadávání vlasů. Skvělý způsob, jak zastavit vypadávání vlasů.

Hormonální změny. Nejzávažnějším případem je změna normální hormonální rovnováhy. K tomu často dochází u žen v období puberty, těhotenství, menstruace, menopauzy a při užívání hormonální antikoncepce a jiných léků. V těhotenství se naopak vlasy často stávají krásnějšími kvůli zvýšení hladiny ženských hormonů. Ke konci těhotenství však vypadnou kvůli změnám v hladinách estrogenu. Vaše vlasy získají další výživu a zlepšenou fyzickou kondici. Nechte své vlasy opět silné a zdravé.

Nedostatek vitamínů a minerálů. Pravidelný příjem všech potřebných látek do těla zajišťuje dobré zdraví a zdravý vzhled. Nedostatek vitamínů, zejména železa, může vést k problémům včetně vypadávání vlasů. Nedostatek vitamínů může způsobit také špatná nebo nedostatečná výživa, konzumace nekvalitních potravin, dlouhodobé hladovění nebo nárazové diety. Vzorec působí rychle a poskytuje pozitivní výsledky. Pokud vám problém alopecie brání žít váš normální život, může být tento lék účinným řešením.

Stres. Tělo reaguje na stres a úzkost, což může vést k vypadávání vlasů. Pokud se stres stane konstantním jevem, je nutná kvalifikovaná léčba.

Vnitřní nemoci. Fyzický stres, vyčerpání, nemoc, ozařování, chemoterapie mohou ovlivnit stav vlasů. Závažné alergické reakce, ale i cukrovka, anémie, chronická zácpa, zvětšené nadledvinky, cervikální osteochondróza, zápal plic, syndrom polycystických ovarií a další onemocnění mohou také vést k vypadávání vlasů.

Nesprávná péče. Chemické a tepelné úpravy (barvení, trvalá, používání fénů a termálních zařízení) vlasy oslabují a poškozují, což způsobuje jejich vypadávání. Je také důležité vyhnout se těsnému tkaní, pravidelnému používání paruk a příčesků a vyhnout se trvalému přichycení vlasů na jednom místě.

Kde koupit?

Chcete si objednat originální komplex pro urychlení růstu vlasů TRICHOMIST FORTE v ČR? V takovém případě doporučujeme kontaktovat prodejce prostřednictvím oficiálních stránek. Poskytuje aktuální informace o ceně, dostupných zásobách zboží na skladě a způsobech dodání. Klikněte na odkaz a objednejte si původní komplex ještě dnes.

Objednat

Copyright © 2023-2024