Uncaria tomentosa – kapky na hubnutí v ČR

Objednat

Recenze doplňku stravy – kapky na hubnutí Uncaria tomentosa Česká republika. Výrobek patří do skupiny volně prodejných vitamínových komplexů, doporučených jako doplněk každodenní stravy, zdroj mnoha užitečných látek a složek. Kromě extraktu z kořene kočičího drápu obsahuje tato receptura extrakt z ovoce Camu Camu, extrakt z hořkého pomeranče, extrakt z nachové echinacey a mnoho dalších prospěšných složek. Doporučeno odborníky jako bezpečnější alternativa k syntetickým spalovačům tuků.

Proč je to užitečné?

Uncaria tomentosa, známá také jako kočičí dráp, je druh vinné révy pocházející z tropických oblastí Střední a Jižní Ameriky. Tato rostlina se často používá v tradiční medicíně v různých kulturách. Kromě působivého vzrůstu až 50 metrů upoutá pozornost svým stonkem pokrytým výhonky připomínajícími zakřivené trny, což mu dává jméno „kočičí dráp“. V tradiční medicíně se používá po staletí jako účinný protizánětlivý a protiinfekční prostředek. V naší době Uncaria nejen neztratila svou popularitu, ale také potvrdila svou účinnost vědeckým výzkumem. Připisují se mu úžasné schopnosti v léčbě a obnově těla, ale v praxi jsou mnohé výroky buď přehnané, nebo nejsou vědecky potvrzeny. Podíváme se pouze na fakta o kůře kočičího drápu a rozebereme blahodárné účinky této jedinečné liány na naše tělo. Aktuálně v ČR zakoupíte kapky na hubnutí Uncaria tomentosa za výhodnou cenu. Tento vynikající produkt je nejen účinný v boji proti nepoddajnému tuku, ale může mít také silné pozitivní účinky na tělo jako celek.

Jaké aktivní biologické složky obsahuje Uncaria tomentosa?

Ačkoli tento druh nemá nadbytek vitamínů a minerálů, neovlivňuje to jeho schopnost účinně podporovat hlavní systémy těla. Kůra z kočičího drápu obsahuje řadu důležitých prospěšných látek, mezi které patří:

 • Alkaloidy
 • Taniny
 • Kyselina ellagová a gallová
 • Flavonoidy
 • Proanthokyanidiny
 • beta-sitosteroly (fytosteroly, sitosterol)
 • triterpenové glykosidy (saponiny)

Toto komplexní složení aktivních složek může být běžnému člověku neznámé, na rozdíl od rozšířených vitamínů a mikroelementů. Tyto prvky však nejen dobře interagují s naším tělem, ale jsou také nedílnou součástí jeho stabilního fungování. Například je známo, že triterpenové saponiny přítomné v kompozici jsou účinné při léčbě kožních onemocnění a urychlují hojení ran, když jsou aplikovány externě. Celková práce těchto složek v těle zahrnuje aktivní odolnost vůči různým patogenním houbám.

Vyvážený účinek všech těchto složek poskytuje jak komplexní účinek na tělo, tak specifickou aktivaci různých systémů, stimulující regenerační procesy. Podívejme se blíže na to, jak kůra z kočičího drápu ovlivňuje tělo.

Přínos pro zdraví

Začněme faktory, které byly zpočátku kontroverzní, ale Uncaria potvrdila jejich účinnost ve studiích na lidech.

Posílení imunitního systému:

Uncaria zvyšuje imunitní funkci zvýšením počtu aktivních bílých krvinek zapojených do boje s infekcí. Rostlina také podporuje stabilní fungování obranných mechanismů, které jsou v maximální aktivitě, čímž se zvyšuje imunitní odpověď. To pomáhá tělu udržovat stabilní stav při mírných infekčních onemocněních.

Úleva od příznaků osteoartrózy (OA):

Uncaria snižuje bolest snížením zánětu a zlepšuje fungování poškozených oblastí osteoartrózy, kde jsou narušeny procesy obnovy a destrukce chrupavky a kostní tkáně.

Zmírnění příznaků revmatoidní artritidy:

U revmatoidní artritidy, která je charakterizována chronickým poškozením malých kloubů, dokázala uncaria snížit počet bolestivých kloubů o 29 %, což má obecně protizánětlivý účinek v těle podobný jako u osteoartrózy.

Komplexní výhody kůry révy Uncaria:

 • Silný antioxidační účinek.
 • Vysoce účinné protiplísňové a antimikrobiální vlastnosti.
 • Snížení rizika vzniku novotvarů.
 • Normalizace metabolismu tuků a snížení hladiny cholesterolu v krvi.
 • Podporuje činnost kardiovaskulárního systému.
 • Pozitivní vliv na pohybový aparát.
 • Protizánětlivé vlastnosti.
 • Posílení imunitního systému.

Jedním z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak nasytit své tělo živinami, které kočičí dráp obsahuje, je zařadit do svého jídelníčku doplňky výživy na jeho základě. Tato metoda je nejen pohodlná, ale také nejproduktivnější z hlediska vstřebávání. Kapky na hubnutí Uncaria tomentosa zakoupíte v Praze a České republice pouze na oficiálních stránkách.

Další složky a jejich vlastnosti těchto kapek:

Echinacea purpurea:

Echinacea purpurea, zařazená do čeledi Asteraceae, je vytrvalá rostlina s vynikajícím obsahem bioaktivních látek, polysacharidů, flavonoidů, pryskyřic a dalších sloučenin přítomných v jejích květech, kořenech a listech. Mezi jeho vlastnosti patří protizánětlivé, baktericidní, diuretické, antivirové a antialergické. Echinacea také vykazuje imunomodulační vlastnosti, pomáhá posilovat imunitní systém. Různé části rostliny obsahují pro tělo nezbytné minerály jako zinek, hořčík, mangan, kobalt, stříbro, vápník, draslík, selen a železo. Díky antioxidantům v echinacei se snižuje hladina špatného cholesterolu, cévy se stávají pružnějšími a plaky se čistí. Fenolové kyseliny v echinacei mají antiseptické vlastnosti a podporují urychlenou regeneraci pokožky. Echinaceu lze použít zevně k léčbě popálenin, bodnutí hmyzem a ran, má také čistící účinek a povzbuzuje činnost jater a ledvin.

Extrakt z ovoce Camu Camu:

Camu Camu je název pro kulovité bobule, které pocházejí z malého stromu rostoucího podél břehů Amazonky v Peru. Tyto kyselé plody, známé pro svůj vysoký obsah vitamínu C (40x více než pomeranče), obsahují také karotenoidy a antokyany. Vitamin C v Camu Camu má tonizující a antioxidační účinek, pomáhá tělu vyrovnat se s únavou a chrání buňky před oxidačním stresem.

Extrakt z hořkého pomeranče (synefrin):

Synefrin, odvozený z ovoce hořkého pomeranče (citrus auranthium), si získal oblibu ve fitness pro své účinky na spalování tuků. Tento protoalkaloid je extrakt často používaný pro hubnutí. Jeho sympatické působení pomáhá zvýšit sílu, snížit únavu a zlepšit výkon. Synefrin je beta-3 adrenergní agonista, který podporuje mobilizaci tuků z tukových buněk během fyzické aktivity, zvyšuje metabolismus a potenciální oxidaci tuků.

Kde se tento spalovač tuků prodává?

100% přírodní komplex UNCARIA DIET zakoupíte v ČR na oficiálních stránkách výrobce tohoto doplňku stravy. V popisu bude přiložen odkaz, který vám pomůže tento produkt rychle najít a objednat se slevou až -50%.

Objednat

Copyright © 2023-2024