WELLTONE na snížení krevního tlaku – nejlepší cena v ČR, dá se koupit v lékárně, recenze

Arteriální hypertenze (vysoký krevní tlak) způsobuje vážné poškození zdraví mnoha lidí. Rizikovou skupinou jsou ženy a muži 35+ vystavení určitým faktorům. Především se to týká konzumace alkoholu, nadváhy, aterosklerózy, kouření, sedavého způsobu života a dalších okolností. Výčet zdravotních rizik spojených s chronickou hypertenzí nám může trvat dlouho. Nejtěžšími formami jsou infarkt myokardu, akutní srdeční selhání, cévní mozková příhoda nebo ischemická choroba srdeční.

Mnoho evropských odborníků tvrdí, že každodenní užívání speciálních vitamínových doplňků na bázi rostlinných extraktů a vitamínů v kombinaci se změnou životního stylu a stravy může pomoci co nejrychleji se vyrovnat se stávajícími problémy. V tomto ohledu jsme se rozhodli zrecenzovat přírodní přípravek na snížení krevního tlaku Welltone, který pomůže vyhodnotit účinnost používání tohoto přípravku.

Co to je?

Welltone jsou 30ml tekuté kapky v jedné lahvičce, propagované jako přírodní lék na podporu kardiovaskulárního zdraví. Výrobce slibuje, že použití tohoto produktu může vést ke zlepšení v několika aspektech:

  1. Snížení krevního tlaku na bezpečnou úroveň pro pacienta.
  2. Obnovení normálního krevního oběhu.
  3. Čištění cév od usazenin cholesterolu.
  4. Odstranění příznaků hypertenze, jako jsou bolesti hlavy, závratě, nevolnost, pocení končetin a další.
  5. Ochranné vlastnosti ke snížení rizika srdečního selhání, mrtvice a infarktu.

Podrobnější informace o možnostech Welltone naleznete na oficiálních stránkách. Naším úkolem je analyzovat složení příchozích léčivých rostlin a vyhodnotit potenciální účinnost přípravku.

Co je součástí kapek na hypertenzi?

HLOH.

Hloh příznivě působí na onemocnění kardiovaskulárního systému, pomáhá snižovat krevní tlak a hladinu cholesterolu. Jeho uklidňující účinek pomáhá v boji proti nespavosti a nervovému napětí, zlepšuje také činnost trávicího a imunitního systému. Plody hlohu jsou bohaté na mikroelementy, včetně kyseliny listové, selenu, vitamínů B, PP, C, E a také pektinu, beta-karotenu, flavonoidů, olejové a ursolové mastné kyseliny. Je také lídrem v obsahu vitamínu C.

BOČKOVÝ LIST.

Bobkový list má uklidňující účinek, pomáhá normalizovat spánek, uvolňuje svaly a snižuje krevní tlak. Odborníci se domnívají, že díky polyfenolům dokáže zabránit rozvoji cukrovky 2. typu. Konzumace 1 až 3 gramů produktu denně může výrazně snížit hladinu glukózy a cholesterolu v krvi.

VITAMIN B1.

Vitamin B1 neboli thiamin ze skupiny B je základní mikroživina, která přispívá k tvorbě energie z potravy, metabolismu glukózy a normální činnosti nervů, mozku, svalů a srdce. K udržení hladiny v těle je potřeba vyvážená strava a nedostatek může nepříznivě ovlivnit zdraví.

L-ARGININ.

Arginin je prekurzorem oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli při snižování krevního tlaku a podpoře funkce ledvin. Výzkumy potvrzují, že arginin stimuluje tvorbu endogenního NO, který má vazodilatační vlastnosti, což pomáhá snižovat krevní tlak.

KYSELINA ASKORBOVÁ.

Kyselina askorbová zlepšuje vstřebávání železa, snižuje koncentraci cholesterolu a pomáhá snižovat krevní tlak. Podporuje také imunitní systém, posiluje obranyschopnost organismu a snižuje riziko infekčních onemocnění.

CITRONOVÝ BALZÁM.

Meduňka má antihypertenzní vlastnosti, ředí krev, posiluje stěny cév a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Tento komplexní účinek pomáhá snižovat krevní tlak, zabraňuje tvorbě aterosklerotických plátů a snižuje náhlé tlakové rázy.

Jak mohu získat tento produkt?

Antihypertenzivum Welltone si můžete zakoupit bez nutnosti předkládat lékařský předpis a balíček obdržíte do 2-5 pracovních dnů. Každý zákazník musí být starší 18 let, aby mohl provést objednávku, a bylo by nejlepší, kdyby svou léčbu nejprve konzultoval s lékařem.

Cena pro Českou republiku je uvedena na oficiálních stránkách, kde vám návštěva umožní originální vitamínový komplex objednat. Je důležité si uvědomit, že poskytnuté informace slouží pouze pro informační účely.

Copyright © 2023-2024