OSTEX Česká republika – mast na bolest svalů a kloubů

Objednat

Bolest svalů a kloubů se může objevit u člověka v jakémkoli věku a v jakémkoli zdravotním stavu. Někdy je to normální reakce na vnější podněty a někdy je to známka přítomnosti nějaké patologie.

Termíny „artralgie“ a „myalgie“ se používají k popisu bolesti kloubů a svalů. V určitých případech mohou být způsobeny fyzickou aktivitou nebo dlouhodobým vystavením neobvyklé poloze, což je považováno za normální. Pokud však bolest neodpovídá běžnému životnímu stylu a vzniká a mizí sama o sobě, měli byste se okamžitě poradit s lékařem, abyste provedli komplexní diagnostiku a identifikovali příčinu problému.

OSTEX gel je multifunkční formule pro vnější použití ve formě masážního gelu. Obsahuje sedm účinných látek, které pomáhají podporovat vazy a svaly. Kombinace glukosaminu a chondroitinu napomáhá obnově chrupavkové tkáně, zlepšuje její elasticitu, posiluje klouby a zvyšuje jejich pohyblivost. Gel je také obohacen o užitečné minerály a stopové prvky. Tento produkt stimuluje produkci synoviální tekutiny a zlepšuje pohyblivost kloubů. Díky neutrálnímu složení je mast vhodná pro osoby s citlivou pokožkou, aniž by dráždila. Použití této masti pomáhá chránit klouby před oxidativním stresem a poškozením.

Mezi příčiny bolestí kloubů patří dlouhotrvající intenzivní fyzická aktivita, periodické bolesti u žen během menstruace, špatná strava, mechanická poranění a bolesti v dospívání v důsledku anatomického růstu skeletu.

Krém na klouby OSTEX má následující výhody:

  • Dobře se vstřebává.
  • Vhodné pro masáže.
  • Uvolňuje napětí ve svalech a kloubech.
  • Pomáhá zahřát se před cvičením.
  • Zmírňuje bolest.

Návod k použití:

OSTEX gel na bolesti kloubů a svalů nanášejte masážními pohyby na kůži v oblasti kloubů a páteře 2-3x denně. Je důležité si uvědomit, že výrobek je určen pouze pro vnější použití a není určen pro vnitřní použití. Gel by se také neměl nanášet na poškozenou kůži a sliznice. Chraňte své klouby a svaly před vnějšími faktory.

Ingredience

Krém OSTEX obsahuje přírodní rostlinné extrakty, které pomáhají v boji proti kloubním onemocněním a posilují imunitní systém.

Rozmarýnový olej:

Rozmarýnový esenciální olej pomáhá při ztuhlosti, otocích a bolestech kloubů. Má protizánětlivé a anestetické vlastnosti, změkčuje svalové křeče, které způsobují bolesti kolen. Pravidelná masáž pomocí tohoto oleje pomáhá zlepšit krevní oběh v těle.

Eukalyptový olej:

Eukalyptový esenciální olej má protizánětlivé, antiseptické, analgetické a regenerační vlastnosti. Používá se k léčbě různých onemocnění kloubů, včetně artritidy a osteochondrózy. Snižuje zánět a bolest tím, že blokuje produkci zánětlivých mediátorů. Receptura je inovativní prostředek pro zmírnění bolesti kloubů a svalů. Zapomeňte dnes na příznaky artritidy.

Skořicový olej:

Skořicový esenciální olej má uklidňující, protikřečové a analgetické účinky. Tento olej pomáhá uvolňovat svalové křeče a snižuje bolesti kloubů způsobené revmatismem. Pomáhá také k rychlému zahřátí svalů, odstraňuje svalovou ztuhlost a třes. Dobrý způsob, jak porazit artritidu. Jedinečné složení produktu poskytuje rychlou a účinnou úlevu od bolesti způsobené artritidou.

Methylsalicylát.

Methylsalicylát je čirá, bezbarvá nebo nažloutlá kapalina a je hlavní složkou syntetického vinného esenciálního oleje. Tato složka je široce používána externě jako analgetikum a protizánětlivé činidlo, často v kombinaci s chloroformem, terpentýnovým olejem a mastnými oleji. Methylsalicylát se používá při výrobě lékařských a kosmetických produktů a jeho použití v mastech a krémech pomáhá zmírňovat bolesti při kloubním a svalovém revmatismu, artritidě a exsudativní zánět pohrudnice. Tato látka snižuje otok a infiltraci zanícených tkání, při průniku kůží vykazuje analgetické a protizánětlivé účinky.

Prevence bolestí kloubů a svalů

Zajistěte vyváženou stravu.

Váš jídelníček by měl obsahovat nejen vitamíny a minerály, ale také esenciální aminokyseliny a antioxidanty. Některá onemocnění, která vedou k poškození kloubů, jsou často spojena se špatnou stravou, jako je dna. Konzumace správné stravy k prevenci dny může pomoci zpomalit nástup příznaků, i když máte genetickou predispozici. Pokud se u vás již začaly objevovat degenerativní procesy v kloubech (tj. chrupavka je opotřebovaná), zdravá strava může pomoci tyto patologické procesy omezit. Zvyšte spotřebu chrupavek, želatiny, želé a denně konzumujte zeleninu a mléčné výrobky. Výrobek splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality. Produkt je navržen speciálně pro podporu zdraví kloubů a svalů.

Kontrolujte svou váhu.

Klouby reagují obzvláště citlivě na nadváhu. Například kolenní kloub „cítí“ každý kilogram navíc jako 5. Hubnutí pomůže snížit bolest a zpomalit patologický proces. Zdravé klouby jsou zárukou vaší dlouhověkosti a aktivního života.

Zůstaňte hydratovaní.

Orgány kardiovaskulárního systému nemohou kvůli nedostatku vody dopravit potřebné látky do kloubů. Chrupavka trpí především, protože nemá vlastní cévy a za jejich výživu jsou zodpovědné okolní tkáně.

Vyhněte se špatným návykům.

Kofein, alkohol, cigarety a drogy vedou k dehydrataci, narušují metabolismus, křehnou kosti a snižují imunitu. Výsledkem je, že chrupavka ztrácí vlhkost, křehne a problémy s klouby související s věkem se objevují dříve. Zdraví vašich kloubů závisí na vás – použijte to právě teď.

Proaktivita je nejlepší prevencí.

Abyste předešli problémům s klouby, nemusíte dělat namáhavé cvičení; Stačí každodenní cvičení a pravidelné zahřívání. Pomáhají zlepšit výživu tkání, stimulují krevní oběh a udržují svalový tonus, který poskytuje další podporu kloubům.

V případě potřeby se včas poraďte s lékařem.

Jakákoli infekční nemoc vyžaduje léčbu a nespoléhat se na to, že sama odezní. Mnoho infekčních onemocnění se může stát chronickými. Pokud dojde při migraci infekce po těle k poranění nebo jinému poškození kloubu, zvyšuje se riziko infekčního poškození kloubu. OSTEX gel můžete použít i pro preventivní účely pro udržení zdravých kloubů a chrupavek.

Udržujte správné držení těla.

Pokuste se vytvořit pohodlné podmínky na pracovišti. Vyvarujte se přetěžování a naučte se zaujmout správné držení těla při profesionálních i každodenních činnostech tak, aby byla zátěž rovnoměrně rozložena do celého pohybového aparátu. Provádějte terapeutická cvičení k prevenci onemocnění kloubů, používejte speciální vložky a zařízení. Ženám se nedoporučuje nosit boty na vysokém podpatku dlouhodobě.

Pečujte o své klouby moudře.

Hlavním nepřítelem pro zdraví kloubů je dlouhodobá statická zátěž, která narušuje normální krevní oběh v těle. I pohodlné držení těla může přetížit klouby nesoucí váhu, pokud je ponecháno delší dobu neupravené, což vede k nutričním deficitům. Při prevenci artrózy je důležité mít na paměti, že chrupavka potřebuje střídání fyzické aktivity a odpočinku. Houbovitá struktura chrupavky při stlačení uvolňuje synoviální tekutinu a v klidu ji absorbuje. Tato tekutina nejen promazává kloub, ale slouží také jako zdroj živin. Dlouhodobý stres může vést k tomu, že chrupavka nedostává dostatek výživy. Na druhou stranu příliš mnoho odpočinku je také nežádoucí, protože synoviální tekutina je vyčerpána a přenáší všechny užitečné látky do chrupavkové tkáně. Správná prevence kloubních onemocnění spočívá v chytrém střídání odpočinku a fyzické aktivity. To zahrnuje přestávky 5-10 minut každou hodinu při sedavém zaměstnání nebo monotónní fyzické aktivitě k zahřátí kloubů a svalů.

Abyste předešli artritidě a artróze, věnujte se plavání, chůzi, léčebným cvičením, nezapomínejte na jízdu na kole – a nechte své klouby zdravé!

Mast se skládá výhradně z přírodních složek a není návyková. Originální krém OSTEX ke snížení bolesti kloubů a svalů máte možnost objednat si bez lékařského předpisu. Prodej v České republice probíhá pouze na jediném oficiálním webu. Více podrobností lze získat u prodejce.

Objednat

Copyright © 2023-2024